Pravidla hry

Cílem hry není rychlost ani čas, ale jen a jen prožít příjemný den. Naučit se znát věže jménem a obohatit se o jejich příběhy a historii. Vždyť právě věže tvoří vizuální obraz našeho města. Jednou za čas se nedívat dolů, ale nahoru k nebi, na naše věže. Během hry zdoláte spoustu schodů, navíc prohloubíte dech a vyrýsujete svou postavu.
Hra probíhá v předem stanoveném časovém limitu, např. 10.30 - 18 hod. či jinak. Na startu dostanete startovní průkaz umožňující vstupy na věže či jiná stanoviště, do průkazu si označujete průchod, vždy tak, aby číslo stanoviště v mapě odpovídalo číslu ve startovním průkazu. Stanoviště jsou na místě označena a doplněna označovačem, razítkem či kleštičkami nebo pastelkou. Na startu též obdržíte mapu se zakreslenými stanovišti a popis stanovišť s úkoly. Odpovědi zapíšete k příslušné otázce.
Stanoviště procházíte v libovolném pořadí, můžete se přemisťovat jakýmkoli způsobem: pěšky, na kole, MHD... Během hry je povoleno používat mapové mobilní aplikace nebo další informační zdroje. 
Hraje se o zlatou kostičku v cíli. 
 
 
O čem to je koukněte níže na odkazy: Reportáž TV Metropol nebo  Video účastníků  Jak vypadá kontrola a jak se hledá vám předvede Hostivít, 15s      motivační klip